Proton Tamir Ve Bakım Malzemeleri

Proton araçların profesyonel olarak yetiştirilmiş kadromuz ile hizmet vermeye devam eden uzman kadromuz, teknolojik test cihazımız, her marka için bol çeşitli yedek parçamız ve günün her saatinde 7/24 servis aracımız ile siz değerli müşterilerimize servis hizmeti alanında hizmet vermeye devam ediyoruz. Proton araçları için her türlü servis, tamir bakım faaliyetlerini en iyi şekilde karşılamak için bu konuda yetkili servis tecrübemiz ile faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Proton marka araçların periyodik olarak bakımlarını, alt takım yenileme hizmeti, motor revizyonu, araç içerisinde debriyaj balatası değişimi ve araçların tüm bakım hizmetlerini her anlamda uygun işçilik fiyatlarımız, hazır yedek parça olarak yer alan stokumuz ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Hasar İşlemlerini Anında Hallediyoruz

Servisimizde bulunmaya devam eden yetkili servis tecrübeli elektrik ustalarımız ile beraber her zaman araçlarınızın her türlü Proton elektrik arızalarını kısa süre bulma, kolayca tamir etme hizmeti vermeye devam ediyoruz. Proton orijinal test cihazımız ile birlikte her zaman aracınızda bulunmaya devam eden tüm elektrik sensörleri, elektrik tesisat ölçümleri hatasız olarak gerçekleştirilmektedir. Aracınızın klima tertibatının ve diğer durumlarının her türlü işlemlerini garantili olarak kısa sürede yapabiliyoruz. Proton Yedek parça hizmetinin yanında Araçlarınızın her türlü kaporta-boya ihtiyaçlarına kısa sürede cevap verebiliyoruz. Bilgisayar destekli boya yapma makinaları ile birlikte her zaman muadil Proton boya malzemeleri kullanıyoruz. Fırınlı boya makinamız ile beraber şase düzeltme robotumuz doğru müdahalelerde bulunmaya devam etmektedir.

Ekonomik Olarak Hizmet Veriyoruz

Firmamızdan sizler tarafından talep edilen Proton yedek parçaları seçiminde firmamızın bu alanda yetişmiş ve bu durum konusunda uzman teknik personelinin desteği ile beraber, her anlamda amaca uygun yedek parça seçimi yapabilmektedir. Güven ve ekonomik koşullar içerisinde her zaman etkin olarak geri dönüş yapan firmamızın bu özelliği diğer firmalar içerisinden sıyrılmasına neden olmaktadır. Geniş ürün yelpazesi seçeneği ile beraber, her cinsteki yedek parçaların satış işlemleri yapılmaktadır. Yedek parçalara ait sizler tarafından verilecek siparişlere müteakip minimum süreli teslimat garantimiz ile daha fazla müşteriye ulaşmaya devam ediyoruz.